Domáca starostlivosť je nenahraditeľná Naša firma sa zaoberá zabezpečením kvalifikovaných opatrovateliek / opatrovateľov pre slovenských klientov. Nejedná sa len o starých ale i mladých ľudí, ktorým chceme zachovať samostatnosť čo najdlhšie. Ak je hodinové, denné/ nočné opatrovanie nepostačujúce, ponúkame aj 24 hodinové opatrovanie kde je istota, že bude nepretržitá starostlivosť. Ponúkame individuálnu opateru „šitú Vám […]

Ponúkame individuálnu opateru "šitú Vám na mieru"  Naše opatrovateľky/ naši opatrovatelia a zdravotné sestry Vám pri zabezpečovaní opatery, či starostlivosti o Vášho príbuzného radi pomôžu. Každá opatrovateľka/ každý opatrovateľ má ukončený minimálne opat

Domáca starostlivosť je nenahraditeľná

Naša firma sa zaoberá zabezpečením kvalifikovaných opatrovateliek / opatrovateľov pre slovenských klientov. Nejedná sa len o starých ale i mladých ľudí, ktorým chceme zachovať samostatnosť čo najdlhšie. Ak je hodinové, denné/ nočné opatrovanie nepostačujúce, ponúkame aj 24 hodinové opatrovanie kde je istota, že bude nepretržitá starostlivosť.

Ponúkame individuálnu opateru „šitú Vám na mieru“

Naše opatrovateľky/ naši opatrovatelia a zdravotné sestry Vám pri zabezpečovaní opatery, či starostlivosti o Vášho príbuzného radi pomôžu. Každá opatrovateľka/ každý opatrovateľ má ukončený minimálne opatrovateľský kurz a prax v opatrovaní, či už na Slovensku alebo v zahraničí. Zdravotné sestry majú minimálne úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou na strednej zdravotníckej škole.

Našim cieľom je, aby naše opatrovateľky/ naši opatrovatelia boli pre Vašich príbuzných pomocníkmi a partnermi, na ktorých sa môžu vždy obrátiť a ktorým môžu dôverovať. Preto ich starostlivo vyberáme, musia spĺňať rozsiahle kritéria a neustále ich vzdelávame. Pracujeme výhradne s ľudmi, ktorí sú citliví, spoľahliví, angažovaní a ktorí svoju prácu vykonávajú so srdcom.

Pri hodinovom a dennom/ nočnom opatrovaní pochádzajú z Vášho okolia a podľa možností Vám pridelíme vždy tú istú opatrovateľku.

 Starostlivosť o klientov trpiacich demenciou

V ponuke našich služieb je aj starostlivosť o ľudí trpiacich demenciou. Plne si uvedomujeme, že títo ľudia potrebujú individuálnu odbornú starostlivosť s citlivým prístupom. Naše opatrovateľky/ naši opatrovatelia majú s takouto starostlivosťou skúsenosti a neustále dostávajú podporu vo forme vzdelávania.

Naša ponuka:

Hodinové opatrovanie – minimálne 2 hodiny v daný deň ( môžu byť pravidelné i nepravidelné intervaly)

Denné/ nočné opatrovanie – 12 hodín za deň/ noc

24 hodinové opatrovanie – keď už denné opatrovanie nestačí. Zabezpečíme Vám opatrovateľku už od 1. dňa

Pravidelné opatrovanie – určíte si sám/a kedy a na aký čas potrebujete opateru/ pomoc v domácnosti

Nepravidelné opatrovanie – podľa Vašich individuálnych požiadaviek

Vždy sa nájde riešenie. Na Vašej spokojnosti nám veľmi záleží.

Cenník:

Hodinové opatrovanie – 2 hodiny  10 € / á hodina

4 hodiny 9 € / á hodina

6-8 hodín 8 € / á hodina

Denné/ nočné opatrovanie – 10 – 12 hodín: 65 – 80 €/ deň / noc

24 hodinové opatrovanie: 65 – 95 €/ deň

Ceny za služby sú orientačné a berie sa do úvahy stav klienta (potrebné úkony) a dĺžka služieb. Kompletný cenník Vám vieme zaslať e-mailom.

Telefón: 0948 116 557

               0903 116 557 – len pre starostlivosť hľadajúce osoby

Email: SK24h.opatrovanie@gmail.com

            info@24stundenhilfe.net

V prípade  núdze sme tu pre Vás 24 hodín denne, 365 dní v roku

Tešíme sa na Vašu návštevu

 Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v kolónke

Ochrana osobných údajov